Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

BOZDAĞ; AKÇAKALE SANDIKTA BİR OSMANLI TOKADI VURMAYA HAZIR

BOZDAĞ; AKÇAKALE SANDIKTA BİR OSMANLI TOKADI VURMAYA HAZIR
REKLAM ALANI

BAKAN BOZDAĞ: HİZMETKÂRINIZ OLMAYA GELDİM

BOZDAĞ; AKÇAKALE SANDIKTA BİR OSMANLI TOKADI VURMAYA HAZIR

 

 

 

 

 

 

Adalet Bakanı ve 28. Dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Bekir Bozdağ, Suriye sınırındaki Akçakale ve Harran ilçelerini ziyaret ederek, Seçim Bürolarının açılışını yaptı.

Akçakale ve Harran’da çok sayıda vatandaşın katıldığı açılışta büyük bir çoşku ile karşılanan Bakan Bekir Bozdağ, kalabalığa seslenerek, “Kabul ederseniz evlatlarınızdan, kardeşlerinizden akrabanızdan ama Şanlıurfa’dan biri olarak hizmetkarınız olmaya geldim” dedi.

Bozdağ, Türkiye’nin dört bir yanını değiştirdiklerini, son 21 yılda çok sayıda eser ve hizmetin yapıldığının da altını çizdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sayesinde çok sayıda yatırımın ilk defa Türkiye’nin literatürüne girdiğini belirten Bozdağ, şehir hastanelerinin hizmete alındığını, Şanlıurfa’da da şehir hastanesinin açılacağını anlattı.

“Akçakale Sandıkta Bir Osmanlı Tokadı Vurmaya Hazır”

Türkiye’ye kazandırılan hizmetler ve eserler için teşekkür etmeyen muhalefetin bu yatırımları takdir etmediğini ifade eden Bozdağ, şöyle konuştu:
“Bunların derdi bu milletin refahı, istikrarı, iyi şeylerinin olması değil, aksine tam tersi olmaları. Ne kadar iyi şey yapsak, ‘Yine iyi bir şey yaptılar’ diye rahatsız oluyorlar. Bunlar tek bir iyi işe dahi iyi demeyen, takdir etmeyen ilkel zihniyetin sahibi. İktidarı devirmek için umutlarını yangınlara bağladılar. ‘Büyük büyük yangınlar çıksa, büyük büyük felaketler olsa, hatta savaşlar çıksa ülke yenilse de Erdoğan’dan kurtulsak’ diye tweetler atan ilkel bir anlayışın sahipleri bunlar. Umutlarını alın terlerine bağlamayan, umutlarını ülkenin felaketine bağlayan, iktidar umudunu ürettikleri politikalara değil de ülkenin felaketine bağlayan, felaketten gelecek arayan bu zavallılara en büyük cevabı, geleceklerini depremlerde, yangınlarda, sellerde, felakette, terörde, savaşta arayan bu ilkel zihniyetin sahiplerine Akçakale’den bir Osmanlı tokadı sandıkta vurmaya hazır mıyız? Onların hesabını siz vereceksiniz, onların defterini siz düreceksiniz.”

Bugüne kadar verdikleri sözleri tuttuklarına dikkati çeken Bozdağ, Türkiye’nin umudunun AK Parti olduğunu belirtti.

Gerçekleştirilen açılışın ardından AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Hikmet Başak’a düzenlediği programdan dolayı teşekkür eden Bozdağ’a; Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay, Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya ve 28. Dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri adayları eşlik etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AK PARTİ ŞANLIURFA İL SKM BAŞKANLIĞI
HABER MERKEZİ
akpartisecim2023@gmail.com

İnternet Siteleri için FLV uzantılı Görüntü linki :
https://www.youtube.com/@akpartisecim2023

BÜLTEN NO : 26
TARİH : 19.04.2023
HABER BAŞLIĞI :
BAKAN BOZDAĞ: HİZMETKÂRINIZ OLMAYA GELDİM
BOZDAĞ; AKÇAKALE SANDIKTA BİR OSMANLI TOKADI VURMAYA HAZIR

REKLAM ALANI